Baltic Identity

Julia Janus

Holistinė aprangos ir gyvenimo stiliaus koncepcija, apimanti moterišką ir vyrišką baltišką madą, aksesuarus, juvelyriką, baldus ir stalo kultūros elementus.

Kurdama šią koncepciją, kuri padeda žmogui jaustis patraukliu ir būti savo kūno išvaizdos estetinėje komforto zonoje, siekiu išvalyti madą nuo stereotipų, varžymų ir klišių. Drabužis turi būti patogus tarsi oda ant kūno, suteikti sparnus ir nereikalauti jokio dėmesio, kad liktų laiko svarbiausiems dalykams gyvenime. Šios koncepcijos mados estetika nepriklausoma nuo amžiaus ir dydžio.

Muzika

Garsai yra erdvės vibracija. Vietą ir erdvę lydi, papildo ir iliustruoja žmonių, prietaisų, muzikos, atsidarančių durų ir vartų, gyvojo pasaulio garsai, kurie skiriasi laike, ryte, dieną, naktį, vakare, žiemą, vasarą. Kompozitorius Vilius-GeraiGerai sukūrė Julia Janus prekės ženklo garso takelį.

Rinkau ir įrašinėjau autentiškus garsus: laivų, paukščių, varpų, žmonių kalbą. Elektroninė muzika jungėsi su mano surinktais Baltijos jūros pakrančių garsais taip, kaip urbanistika jungiasi su gamta.

Daugiau Baltic Sounds rasite čia.

Talentų laboratorija

Pritraukianti žmones dirbti kuriant naujas koncepcijas. Tekstilės ir mados ekspertė, prekės ženklo vystymo specialistė Victoria Diaz, dizainerės Andra Jatautienė, Ugnė Martinaitytė, mados ekspertas Arnoldas Remeika, stiklo dizainerė Agnieszka Bar, keramikė Agnė Kondrataitė, Rokas Dovydėnas, juvelyrė Warwa, Viltė Žilėnaitė, grafikos dizaineris Paulius Budrikis, batų dizainerė Julija Frodina, architektas Gediminas Stoškus ir Ginto Natkevičiaus architektų biuras, muzikos prodiuseris Vilius Tamošaitis-GeraiGerai, šefai Deivydas Praspaliauskas, Nauris Jakuško, Artūras Naidenko, Maris Jansonas, Martinis Sirmais, Erikas Dreibantas, Linas Samėnas, Janno Lepik ir Jukka Nykanen yra Julia Janus bendrakūrėjai.

Nori bendradarbiauti?

Susisiekime