Interjeras

Parduotuvių dizainas

Julia Janus koncepcinės parduotuvės – architekto Gedimino Stoškaus ir mano idėjos hibridas. Jos tapo Baltijos šiaurės kultūros atmosferos patyrimu. Įrengtos kaip mados virtuvė – atspindinti vietinės gamtos ir žmogaus kultūros kodus.

Žvirgždyno namai

Architekto Gintauto Natkevičiaus ir partnerių biuro kurtame namo interjere priderinau savo kurtus baldus ir interjero detales iš Ryčio Zavecko ir mano kolekcijos „Medis ir kristalai“.

Namo formos labai griežtos, tarsi jas jungtų nematomas trikampių kodas. Išorėje jis jungiasi su gamta, kurios formos minkštos ir plastiškos. Augmenija ryškiai matosi per milžiniškus namo langus. Todėl viduje taip pat sujungti minkštų tekstilinių, kambarinių augalų ir šviestuvų linijų kodai su griežtomis pastato vidaus konstrukcijų linijomis.

Julijos namai

Bendradarbystės erdvė. Joje kartu su architektu Gediminu Stoškumi iš naujo panaudojome Julia Janus interjerų detales ir vienetinius kūrinius iš kūrybos projekto su Ryčiu Zavecku („Medis ir kristalai“). Mažas, senamiesčio širdyje esantis, 12 darbo vietų biuras, kur nuomojami darbo stalai ir teikiamos visos biuro paslaugos, iš naujo išreiškia Julia Janus baltišką identitetą. Ir man tai labai prie širdies. Matau, kaip akivaizdžiai viena energija virsta kita. Ir aš nedalyvauju „Įsigyk, panaudok, išmesk“ programoje. Taip pat, kaip ir atrandu naują darbo formą: telkiu šioje senoje-naujoje erdvėje laisvai samdomų specialistų bendruomenę, kur dirbantys savarankiškai gali tapti partneriais ir prisidėti prie bendrų projektų.