Paskaitos

Savo portfelyje jau turiu tris „išnešiotas“ paskaitas:

  1. Julia Janus prekės ženklo istorija ir pamokos ( trukmė 2-3 val)
  2. Miestas akių lygyje (trukmė 3-6 val.)
  3. Slapta meilė – Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto istorijos reikšmė ir galimybės šiuolaikinio Lietuvos turizmo lauke.

1. Julia Janus prekės ženklo – vieno ryškiausių 2008- 2018 metų Lietuvos mados dizaino ir industrijos reiškinių istorija gali pasirodyti naudinga visiems pradedantiems ar vystantiems savo dizaino prekės ženklą, turintiems ambicijų tapti tarptautiniais prekės ženklais. Keli įdomūs faktai:

Julia Janus nereikėjo sekti tendencijomis – pats prekės ženklas kūrė jas. Dėl tos priežasties dizainai nėra pasenę ir dabar, praėjus keturiems metams po Julia Janus veiklos modelio sustabdymo.

Julia Janus kuria ir toliau, tik žymiai tvaresniu būdu.

2. Miestas akių lygyje – kūrybinės vietokūros dirbtuvės išvystytos iš gautų žinių studijuojant vietovės brandingą ir rinkodarą, praktiškai vystant vietovių prekės ženklus ir komunikacijos strategijas bei praktikas. Dirbtuvės naudingiausios tiems kas būdami vietovės akcininkais (savivaldos organizacijos, bendruomenės susibūrusios teritoriniu pagrindu, nekilnojamojo turto vystytojai) nori pradėti dialogą su kaimynais, rasti unikalią tapatybę, tinkamą strategiją erdvės virtimo norima vieta perspektyvai, pritraukti investuotojus, lankytojus, gyventojus.

3. Slapta meilė – Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto istorijos reikšmė ir galimybės šiuolaikinio Lietuvos turizmo lauke.

Žinomiausia mūsų tautosakoje Renesanso meilės istorija pažįstama ne tik mums. Kas lėmė šio mito populiarumą? Kodėl ir kaip tai gali tapti visos šalies turizmo augimo ir sėkmės istorija? Paskaitoje atsakau į šiuos klausimus ir pagrindžiu savo idėjas darbų pavyzdžiais bei pasauliniais gerosios praktikos palyginimais tam kad atskleisčiau neįtikėtinas galimybes turizmo verslui bei kūrybingumui.

Paskaitų kaina 500- 1500 eur.