Objektai

Indai ir žvakės

Julia Janus prekės ženklui kūriau „parašo“ (signature) indų kolekciją kartu su keramikais Roku Dovydėnu ir Agne Kondrataite. Tai visa pietų indų koncepcija, atspindinti baltiško krašto gamtos ir žmogaus sinergiją.

Žvakės ir žvakidės tapo neatsiejama papildoma indų kolekcijos dalimi, kur natūralaus vaško kvapas skirtas valyti, gryninti ir aplinkai suteikti baltiškos vibracijos aromatą.

Ar Vilnius turi kokį nors išskirtinį bruožą, istoriją, kuri galėtų tapti jo super galia, traukiančia pamatyti šį miestą, paversti jį unikaliai švytinčiu šiaurės kraštų perlu?  Esu įsitikinusi kad tai lietuviška Romeo ir Džiuljetos versija, Vilniaus Karališkos Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija.

Slapta meilė

Ar Vilnius turi kokį nors išskirtinį bruožą, istoriją, kuri galėtų tapti jo super galia, traukiančia pamatyti šį miestą, paversti jį unikaliai švytinčiu šiaurės kraštų perlu? Esu įsitikinusi kad tai lietuviška Romeo ir Džiuljetos versija, Vilniaus Karališkos Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija.

Įkūriau kultūros startuolį SLAPTA MEILĖ tam kad jo platformoje suburtų viską ir visus apie šią istoriją galvojančius ir kuriančius kokybiškus lietuviško dizaino produktus ar patyrimus. Startuolis siekia kad Barboros ir Augusto meilės istorijos šiuolaikinių paslaugų ir dovanų tinklas taptų Unesco romantinio maršruto palaikomuoju dizainu.

Kad tai pasiektume, turime tos istorijos kelyje suformuoti visą tinklą paslaugų, patyrimų, ekskursijų, vizualinių ženklų, Viniaus senamiestyje bei kitose su šia istorija ryšį turinčiose vietose. Karalienės Barboros nakvynė, atvaizdai, saldainiai, papuošalai, spa malonumai, kino filmas, komiksų knygelė, receptų knyga, vakarienė – viskas tinka, jei tai sukurta mūsų garsiosios istorijos palaikymui ir gaminama Lietuvoje.

Visas mano kurtas dovanas galima rasti kultūros startuolio parduotuvėje www.slaptameile.lt